Oktoberfest of the Green Party

V současné době existuje festival v Portici, nazvaný “Oktoberfest Strany zelených”, kde najdete mnoho stánků (informování o přírodě, ale také prodávají potraviny a nápoje nebo jiné marketthings jako juwelry) a sledovat pořady, poslouchat koncerty a projevy politiků ze strany zelených. Někteří z nás, Mari-Paris, Joakin, Yanal, Andris a já šel do tohoto festivalu včera mít postavit sami a sdílet informace o naší práci, náš projekt, ochrany přírody, ukazují Posidonia a obývací kameny a dělat některé hry s dětmi. Já jsem vždy překvapen, když uděláme stojan, kolik lidí se blíží a mají zájem v naší práci.
Ale jak se začneme den? Ráno jsme vstali a odjel vlakem, kde zadaný náhle skupina footballplayers zpěv / křik “ERCOLANOO ERCOLAAAAANOOO” co Yanal velmi líbila a on se zřejmě chtěl být součástí této skupiny, v tomto okamžiku: “Líbí se mi! Tolik lidí, všichni stáli na jednu věc společně s takovou vášní ..! “. Naopak ostatní nelíbilo tolik to, jak to Andris volal, -zoo-.
Přijít tam: Kde to jsme? Kde je to auto? Kde je ten festival? Zůstaň v klidu. Nakonec jsme zjistili, že poměrně rychle a připravil náš stánek.
A pak: fantastický loutkové hráče na jevišti. Fantastická, s vášní a spoustou energie … jak můžete vidět na začátku našeho videa, zde naleznete:


Po této výstavě a některé energizérů z Yanal děti by měly být vzhůru! Tyto energizérů byly docela legrační, i proto, že některé děti během cvičení utekl, druhý chtěl zůstat, ale neúčastní a mluvit. Po energizérů Joakin vysvětlila dětem trochu: Co je Posidonia? Proč je důležité mít / chrání ji?

12164626_474471659399697_622144834_o (1)

Toto vysvětlení bylo také úvod do naší hře: Děti by měly představit jako ryby, stromy by měly představovat Posidonia, byl jsem predátor, který chce jíst ryby. Když ryby jsou v blízkosti Posidonia (dotknout stromu), které jsou bezpečné a nemůže být jedeno (chycen / dotkla), podle dravce. Ale pozor! Nemůžete být delší než 5 sekund poblíž Posidonia. Ryba někdy muset udělat výlet moc k jídlu (něco jiného než Posidonia). Ale: Pozor na dravce! ..ale Co je to? Kotevním loď. Téměř všechny z Posidonia dostal zničena. Téměř žádná možnost, že je nyní v bezpečí před predátorem.
Zpráva je jasná. Také pro děti? Řekněme, že: Více či méně. V každém případě jsme měli spoustu zábavy a sportu udělal nějaké;)
Večer: Mluvit s lidmi, kteří přicházejí do stojanu a sledoval Danses a ukazuje, poslouchat projevy politiků ze Strany zelených. Zajímavé a překvapující pro mě byla skutečnost, že se často zmiňují papeže a náboženství ve svých projevech. A jsem zvědavý, zda existují / jaké jsou rozdíly mezi Strany zelených v Německu a zelených v Itálii (někdo mi řekl, že zelení jsou zde tichá radikální, a nemám tento dojem ze zelených v Německu) , Možná bych měl začít výzkum. Ale prozatím stačí. Dobrou noc a slyšet vás brzy.